Piękno

Fizzy Slim Odchudzanie, oficjalna strona, gdzie kupić, oryginalne, opinie, odchudzanie

Starannie studiując wszystko oznacza, że ​​nie mógł uniknąć i gazowanych Slim że istnieje wiele opinii. Nasze podejście jest obiektywne i przed wyciągnięciem wniosków badamy skład, analizować dokumenty i dowiedzieć się wszystkiego o producenta. Dopiero wtedy możemy zwrócić uwagę na opinie, komentarze w Internecie.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Oczywiście, nie chcesz kupić kota w worku, więc być cierpliwym i czytać wszystko do końca. Jeśli zadeklarowana informacje o dodatku będzie prawdziwa, podamy link do oficjalnej strony internetowej poniżej . Zdjęcia nie jest wiele, ale nie jesteś dla nich czytać jak schudnąć? Lepiej jest dokładnie i powoli rozumieć.

Ogólne Fizzy Slim

Biały samogromadzenie pakowania Fizzy Slim z minimalnym podejście projektowania sugeruje, że producent zwrócić większą uwagę na część zawartości. Chociaż to też może być częścią strategii marketingowej. Jednak nowoczesne karton jedzenie, powlekane typ jest używany w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym.

Wewnątrz pudełka umieszczane są tabletki w blistry z PVC / PVDC / Al folii (w tych samych tabletek są sprzedawane, na przykład, heksetydyna lub SUPRIMA LOR), aby chronić je przed światłem, wilgocią, uszkodzenia.

pigułki Fizzy Slim są wielowarstwowe, górna warstwa jest glikozyd P-57, który jest uzyskiwany z kaktusa Hoodia Gordonii lub zsyntetyzowane w laboratorium, a następnie dostarczane do producentów urządzeń. Sprawność kaktusa do odchudzania wielokrotnie podważana.

Aby działać pochopnie nie będzie. – przeczytać pełną analizę składu stosowanego sekcji poniżej, a tu tylko wspomnieć, że tabletki są pakowane według nowoczesnych standardów, a górna warstwa umożliwia aktywne składniki, aby osiągnąć ich zamierzone

Dokumentacja i niezawodność Fizzy Slim

Większość towarów, które przechodzą przez nasze ręce, nie wytrzymuje krytyki o sekcję dokumentacji z różnych powodów, począwszy od fałszowania dokumentów, kończąc na zamknięciu laboratoriach. Zaskakująco, dokumenty koncentrują się na żywności Fizzy Slim przeszedł wszystkie kontroli:

 • Na stronie internetowej Roskredit potwierdza obecność zaświadczenia o EEU.
 • Dane w dokumencie oraz na stronie internetowej akredytacji są takie same.
 • sam certyfikat zawiera liczbę n RU D RU.НА27.In.06761 / 18 i działa w CIS.
 • Ważność certyfikatu aż do 08.11.2019.
 • Producent nie ma próby.
 • OOO “Primula życie” znajduje się w budynku biurowym (zdjęcie poniżej), Moskwa, St. Povarskaya, dom 31/29
 • ekspres aktywny odpowiada NACE.
 • TU 10.89.19-001-0130132292-2018. – odpowiada produktów spożywczych
 • Laboratorium który przeprowadził test, OOO “IC Przemysłu Spożywczego” obowiązuje również.
 • Autoryzowany kapitał tej ostatniej wynosi 1000000 … (mln).

Będziemy monitorować produkt i producent ostrożnie.

Skład Fizzy Slim

producent Marketerzy zwrócić uwagę klienta na trzy składniki: ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, ekstrakt z dzikiego szafranu, jagód jałowca. Inne, mniej egzotyczne substancje reklamowane tylko w instrukcji. Według nich, są to główne składniki, które mają wartość dla konsumenta i nie powinien wierzyć.

P57

Wcześniej wspomniano, że zewnętrzna powłoka tabletek składa się w całości z glikozydu P57. Chociaż wiemy, że badanie z kaktusa Hoodia Gordonii nie jest bardzo przekonująca, jednak okazały się dowody zmniejszenia apetytu i ilości spożywanego pokarmu u ssaków nie jest z roślin, a mianowicie z oddzieloną od jego P-57.

przyjmowania pokarmu u zwierząt spadła o 40-60% w ciągu 24 godzin. Ponadto, przy użyciu tej substancji, zbudowany z południowoafrykańskim tysiącletniego medycyny alternatywnej, gdzie lekarze tam coś specjalnego. . Przy okazji, amerykański angielski Phytopharm i Pfizer rozwijają suplementów opartych na tym glikozydu, kupując prawo do korzystania z patentu

opinię: list-ranking suplementów odchudzających i odnośniki do oficjalnych stron WEB sprzedawców

  • Zasada działania – zwiększa stężenie ATP w neurony podwzgórza o 50-150%, zmniejszenie apetytu,.
 • dozwolone tylko ludzi zdrowych.
 • Obecność w Fizzy Slim uzasadnione z punktu widzenia zmniejszenia apetytu.

Sprzężony kwas linolowy (CLA)

CLA (w języku angielskim). lub CLA (w Europen.) początkowo przyznano za ich właściwości raka i znalazły zastosowanie w kulturystyce, potem, w 2008 roku, został zatwierdzony w USA do stosowania w żywności. Sportowcy w pewnym momencie zaczęła jeść CLA, aż odkryła, że ​​redukcja tłuszczu jest mniejsza niż 1%. Oznacza to, że kiedy, na przykład od 80 kg, utratę wagi CLA będzie tylko około 0,5-0,8 kg, a czas trwania leczenia nie prowadzi do zwiększenia masy ciała.

Merit w odchudzania CLA ma bardzo mało, ale na pewno jest, ale to bardziej gra rolę dostawcy zasadniczych kwasów omega-6 i osłoną ciała.

  • Zasada działania – izomer omega-6 niezbędnych kwasów tłuszczowych i ma istotne znaczenie dla syntezy nienasyconych tłuszczów i błon komórkowych

.

 • dozwolone dla wszystkich ludzi, przydatne do naczyń i jest stosowany w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia nowotworów.
 • Obecność w Fizzy Slim okazało w związku z udowodnionym wpływie na utratę masy ciała (choć niewielki) i właściwości tonizujące.

lipazy i proteazy

Te enzymy w każdym zdrowym organizmie, ale wiadomo, że w przypadku naruszenia Pankreatyna (u osób z otyłością wiele problemów), lipazy i proteazy pomagać w trawieniu białek, tłuszczów i węglowodanów. Sok jest proszek koncentratu z trzustki świń i bydła.

, ponieważ Pankreatyna traci aktywność w soku żołądkowym, to jest rozsądne pod CLA powłoki.

 • – zasada działania enzymów, które zwiększają przyswajalność składników mineralnych. Lipazy – tłuszcze, białka proteazy –
 • poprawia stan funkcjonalny układu pokarmowego, normalizacja trawienia, w razie potrzeby, kompensuje niedobór enzymu.
 • Obecność w Fizzy Slim uzasadnione, aby przyspieszyć AMILO- proteolityczne, lipolityczne działania.

Coleonol

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Producent gra na fakt, że to było mniej używana nazwa Forskolina, substancja przyspiesza przemianę energii ATP w obozie. To ostatnie, z kolei, reguluje międzykomórkowe oddziaływania z podwzgórza poprzez przysadki do gruczołów. W medycynie zauważyli możliwość nieznacznie wpływać na utratę wagi, a zwiększyć poziom testosteronu u 18%.

 • Zasada działania jest przez układ nerwowy wpływa nie wydzielania poprawić energopromyshleny. Na pewno nie ustalone (badanych), prawdopodobnie w związku z przyspieszeniem metabolizmu lipidów.
 • Sprawdzone działania niepożądane zgłaszane, prawdopodobnie nie powinien być stosowany przez ciążę.
 • Obecność w Fizzy Slim uzasadnione regulacji wewnątrzkomórkowego metabolizmu, zmniejszenie masy ciała, zwiększenie aktywności

Jeszcze na temat & gt;. & Gt; kawitatora FatPro do utraty wagi

wiesiołka

Wydaje się, na cześć wiesiołka nadano tytuł podmiotu prawnego producent „Primula życia”. We wszystkich możliwych źródeł Europen byliśmy w stanie znaleźć jednoznacznej wzmianki o tej rośliny (nie primrose). W obcojęzycznych znaleźć encyklopedie alternatywny tytuł Oenothera lub olej z wiesiołka, który jest używany (nie tradycyjna medycyna) do egzemy, reumatoidalne zapalenie stawów, zespół napięcia przedmiesiączkowego (PMS), ból piersi, objawy menopauzy i innych warunków. Wysunął teorię redukcji efektu PMS nie została udowodniona. W Europen otzoviki ma zalecenie 100% (w momencie publikacji).

 • Zasada działania jest przypuszczalnie (wciąż w fazie badań), nootropowe.
 • różne źródła nie medycznych, są ostrzeżenia o niedopuszczalność przyjęcia w chorobach mózgu, na przykład, schizofrenię, a także w czasie ciąży.
 • Obecność w Fizzy Slim warunkowej nie jest uzasadnione w związku z brakiem bezpośredniego / pośredniego związku z utratą wagi, ale z możliwością złagodzenia głodu lub redukcji stresu C / O układu nerwowego.

glukomannan

glukomannan biopolimer, dietetycznego włókna, które nie mogą być trawione przez ludzi, lecz jest składnikiem odżywczym dla mikroflory jelitowej. Ma tendencję do pęcznienia, utrzymując aktywność przewodu pokarmowego, uczucie głodu. Często stosowany samodzielnie bez dodatków.

  • Zasada działania – pochłania wilgoć, pęcznieje i tworzy wielkość wpływa na uczucie głodu fizycznie

.

 • Przeciwwskazania nie zostało ustalone, to jest zalecane przez dietetyków dla osób z otyłością.
 • Obecność w Fizzy Slim potwierdzone przez fizyczne zmniejszenie uczucia głodu.

Irvingia

Mało studiował w składniku Europy Irvingia nie zawiera zalecenia dotyczące zastosowania medycznego. Zagraniczne literatura autorytatywny istnieją sugestie dotyczące używania do utraty wagi, ale brzmią jednoznacznie: „Irvingia ma potencjał do utraty wagi”

 • Zasada działania nie jest zaznaczona.
 • Przeciwwskazania nie ustalone.
 • Obecność w Fizzy Slim nie naukowo uzasadnione.

Yacon

Zakład Yacon jest lepiej znany na Zachodzie, dalej Smallanthus sonchifolius, to efekt ze względu na meritum tyzanidyny. W medycynie stosuje się go w spazmah, drgawki, zespół odstawienia w alkoholizm. Dzienna dawka czystych substancji, które nie powinno przekraczać 36 mg w celu uniknięcia wystąpienia skutków ubocznych. Osłabienie mięśni, bradykardia, bezsenność, zawroty głowy itp

  • Zasada działania – zmniejsza wrażliwość na poziomie chemicznym

.

  • Przeciwwskazania – ciąża i karmienie piersią

.

 • Obecność w Fizzy Slim warunkowo uzasadnione z punktu widzenia zmniejszenia uzależnienia żywności.

gorzki proszek ekstrakt pomarańczy

Sama pomarańczowa nie jest przedmiotem zainteresowania, aby schudnąć, ale substancja w nim zawarte i uzyskiwany z niego – Synefryna znacząco tłumi uczucie głodu. Czym jest ta substancja badaliśmy szczegółowo po wprowadzeniu czytelnika do uzupełnienia gardenin FatFlex i nie ma powodu, aby powtórzyć. Warto wspomnieć, że czysta Synefryna wolno brać w żaden inny sposób niż doustnie. Efekt, zmniejszając apetyt.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

dodatkowy efekt w osiąganiu wagi uzyskuje się przez drugi Hordenina substancji, która jest nieco zwiększa działania gastryny, co powoduje wzrost kwasu solnego w żołądku i przyspiesza trawienie. Jednak nie udało nam się znaleźć dowody, że Hordenina zawarty na pomarańczowo.

 • Zasada działania jest tłumienie apetytu na poziomie układu nerwowego.
 • Nie jest zalecane, aby przekroczyć dawki czystej potu 1500 mg w celu uniknięcia działań ubocznych, nie łączą się z suplementów statynami.
 • Obecność w Fizzy Slim warunkowo uzasadnionego celu poprawy procesu trawienia, ale ma sprzeczności w badaniach na temat odchudzania.

Dziki szafran

Dziki szafran aka Krokosz kultury służy głównie jako barwnik. W medycynie Europen jest przypisany jako środek przeczyszczający, żółciopędny i moczopędne. olej szafranowy zawiera kwas linolenowy, w zakresie tego faktu, producent twierdzi w witrynie że zmniejszony poziom cholesterolu, co jest potwierdzone przez obserwacje.

 • Zasada działania suplementu „kosmetyczny” wpływ na przypadku zaburzeń przewodu pokarmowego, pobudzają wydalanie płynów.
 • Jest oczywiste, że przeciwwskazane z zapaleniem nerek, kamienie w pęcherzyku żółciowym.
 • Obecność w Fizzy Slim uzasadnione funkcji wydzielniczej.

ekstrakt z owoców jałowca

jałowiec Shishkoyagody stosowany w medycynie do różnych problemów. W badaniu Extra Slim Fit odniesienia środek żółciopędny działania, poprawia trawienie, jako środek moczopędny i biegunka, wzdęcia. Trzy ostatnie nie są zaskakujące, ponieważ zmiany w diecie prowadzi do adaptacji, a więc mogą pojawić się zaburzenia trawienne. Lekarze zawsze zalecane, aby schudnąć stopniowo, a nie ponad tydzień przez 4-6 funtów.

 • Zasada działania – a. „Kosmetyczny” wpływ na przypadku zaburzeń przewodu pokarmowego, pobudzają wydalanie płynów
 • Jest oczywiste, że przeciwwskazane z zapaleniem nerek, kamienie w pęcherzyku żółciowym.
 • Obecność w Fizzy Slim uzasadnione wydzielniczej funkcji normalizacji przewodu pokarmowego i IgA.

kompozycja Podsumowanie

Pij dużo płynów podczas robienia Fizzy Slim zalecane ze względu na ostatnie dwa suplementy moczopędne. Jednak echo siebie z usunięciem płynu i zhelchegonnogo. Jednak ich obecność jest istotna dla normalizacji aparatu trawiennego, ponieważ każda istotna zmiana w diecie prowadzi do naruszenia.

antagonistyczne kompozycja nie zostały ujawnione, co oznacza, że ​​ma jeden dodatek nie kolidować z innymi, tylko uzupełnia. Na przykład, coleonol uzupełniać działanie P57 – najpierw wysyła sygnały do ​​podwzgórza zwiększenia uwalniania enzymów do strawienia tłuszczów, a w drugiej zwiększa ATP nośnika energii

.

efekt mieszanych składników:

 • chemicznych, na przykład, pomarańczowy, yacon.
 • fizyczny, na przykład, glukomannan.
 • sygnału, na przykład, coleonol, wiesiołka.

Spośród wszystkich badanych składników, nie jesteśmy w stanie jednoznacznie zidentyfikować sprawdzony lek w następujących elementów:

 • wiesiołka.
 • Irvingia.
 • Yacon.
 • Bitter proszku ekstrakt owoców pomarańczy

To nie znaczy, że one nie istnieją lub są fikcją. Przynajmniej nie mogliśmy znaleźć jednomyślne potwierdzenie ze względu na różnicę w badaniach, brak publikacji naukowych. Zrozumiałe jest, że istnieje wiele naturalnych preparatów ziołowych w tradycyjnej medycynie, które są skuteczne, ale nie zostały jeszcze włączone do kolekcji medycyny opartej na faktach.

Inne składniki obejmują pełne spektrum działania w organizmie. Tak, to naprawdę tworzy napełnianie przewodu pokarmowego, jałowca i szafranem i zmniejszyć skutki, P57 zmniejsza uczucie apetytu, lipazy i proteazy poprawić trawienie pokarmu i tak dalej.

To wszystko według producenta Fizzy Slim zbiega się ze składnikami prawdziwy svoistvami za to od nas najwyższą ocenę.

Przewodnik Fizzy Slim

Teraz, na podstawie znajomości składu Fizzy Slim, jest możliwe do zidentyfikowania przeciwwskazań.

Przeciwwskazania

To nadal jest bardzo prosta – aby zebrać wszystkie przeciwwskazania w jednym liście. Jest jedno „ale” – wystarczy wspomnieć P57 i ten odcinek może być uznany za zakończony. Przeczytaj dlaczego.

P57 jest dozwolony tylko w pełni zdrowi ludzie, żadnych chorób narządów wewnętrznych nie powinno być. Tak więc dodatek nie nadaje się dla osób cierpiących na otyłość tylko do tych, którzy nie są przekroczone znaku wskaźnika masy ciała o 30 punktów. Jest to łatwe do obliczenia naszego kalkulatora BMI.

Na przykład, wzrost 170 maksymalny ciężar, w której jest on nadal dopuszczalne jest stosowanie dodatku – 86 kg. Jeśli znacznik przeszły przez dłuższy czas, możliwe jest, że ciało już się rozpoczęła proces, który bez leku nie jest poprawna.

Choroby, które mogą wynikać z otyłością:

Dla kompletności, tutaj jest pełna lista przeciwwskazań wynikających z korzystania z innych komponentów:

 • Zapalenie nerek.
 • Kamienie w woreczku żółciowym.
 • Odbieranie statyny.
 • choroby mózgu, na przykład schizofrenii.
 • ciąża, karmienie piersią.

Możemy dodać limit wieku dopuszczenia do 18 lat i starszych niż 50 lat. Z minimalnym progiem wszystkich wystarczająco jasne, ale ponad 50 lat, nie polecam tego prostego powodu, że po 45 roku pojawiają się różne problemy z układu krążenia w układzie nerwowym.

Zasady suplementu Fizzy Slim

w połączeniu z taką kompozycją nie jest zaskakujące, że zalecenie jest bardzo ścisły i nie powinny być podzielone na obliczonych skutków substancji 24 godzin. Zostało to potwierdzone przez naszego badania składu. Zasady są:

 • dziennie Nie przyjmować więcej niż 1 tabletkę.
 • pić jedną tabletkę w szklance wody.
 • Aby wesprzeć pić dużo płynów przez cały dzień nie mniej niż 1,5 l.

Czas dolotowego Fizzy Slim nieuregulowanym przez producenta, jednakże powinna być słuchać opinii lekarzy, ze sprzężeniem zwrotnym. Lekarze sugerują, aby schudnąć szybciej niż 1 kg na tydzień, a informacje zwrotne na Fizzy Slim istnieje sprzężenie zwrotne, które schudnąć 4-8 kg tygodniowo.

Czy elementarną wniosku, że byłoby lepiej, aby wziąć tego środka przez cały dzień, ale od OOO „Primula życie” domaga się codziennie, to przynajmniej niech twoje ciało spoczywa w tygodniu. To jest tydzień do podjęcia w tygodniu, aby odpocząć. Jeśli zastosujemy ten harmonogram, trzeba będzie 2 opakowania, jeśli nie, to 4.

Gdzie kupić Fizzy Slim i cena

Sądząc po tym, że zainteresowanie dodatku pojawiło się w październiku (patrz zrzut ekranu), można powiedzieć, że sprzedaż nie była wcześniej. Zaskakujące jest to, że nie był to stopniowy wzrost i wybuchowy. Można wyjaśnić zjawisko lub działalności promocyjnej producenta, a zatem duże inwestycje w marketing, lub szybki ustnie, że może być tylko ze względu na skuteczność Fizzy Slim.

Droga do utraty wagi jest w kategorii „poczty towary”, z którego wynika, że ​​Fizzy Slim nie można kupić w aptece. W tym przypadku producent jest to, że wszystko jest w porządku z dokumentami i testach laboratoryjnych. W przeciwnym razie mielibyśmy przestać przeglądu.

Tutaj konieczne jest, aby zrozumieć, dlaczego element nie jest w zwykłych aptekach detalicznych, ponieważ to może go sprzedać. Istnieją trzy możliwości:

 1. Powodem gospodarczego.
 2. Testowanie sukces suplementu.
 3. Próba ucieczki.

Trzeci punkt możemy wykluczyć, ponieważ ukrywanie nie będzie działać, jak opublikowano na początku certyfikatu pokazuje prawdziwego nazwiska dyrektorów lokalizacją producenta, przeprowadzonych w warunkach laboratoryjnych, otrzymał świadectwo, zarejestrowaną w Federalnej Służby Accreditation.

Powód ekonomiczny jest całkiem prawdopodobne, ze względu na rozwój sektora detalicznego będą musiały zainwestować niewiarygodne ilości opłat Agency, wynajem powierzchni, sprzętu, napowietrznych. Cena suplementu można zdjąć dziesiątki razy. To w konsekwencji doprowadzi do tego samego lub mniejszym zyskiem, ale małym zakresie, ale zdolność produkcyjna musi być idealnie, aby odzyskać koszty.

Druga sprawa jest ściśle związana z gospodarką, ponieważ oprócz rozwijać formułę i badań, trzeba będzie sprawdzić, co klienci będą domagać Fizzy Slim. To nie znaczy, że ludzie przeprowadzający eksperyment, tylko że dodatek jest zgodnie z zasadami marketingu musi również być badane. Zapobiega to niepotrzebnemu wydatków przyszłości, ale przyczyni się z producentem, na przykład, aby zmienić coś w projekcie pakietu, liczbę tabletek, w celu określenia nastawienia konsumentów do nowości.

Załóżmy, że cena i bieżących promocjach podlegają badań marketingowych i mogą być w ciągu miesiąca lub dwóch. Biorąc pod uwagę szum, możemy spodziewać się rozwoju modelu sprzedaży do tradycyjnych detalistów.

Oficjalna strona Fizzy Slim

W związku z powyższym jedyną prawdziwą drogę do zakupu Fizzy Slim jest zamawianie na oficjalnej stronie internetowej. Niespodziewanie może się okazać, że jeden link może otwierać różne wzory, które mogą być wyjaśnione przez badania, jak ludzie zareagują na konkretnym wyglądzie.

Link dajemy, przechodzi na stronę, gdzie dodatek jest obiecane w cenie 149 …. to działania marketingowe, których istotą jest to, że przy zakupie kilka pakietów jeden będzie po obniżonej cenie. Więc kupujący będą mogli zaoszczędzić pieniądze, w przeciwieństwie do zakupu na stronie internetowej!

Link do oficjalnej strony: KLIK

.

Opinie o Fizzy Slim

W popularnych i niezależnych stron otzoviki opinii stwierdzono:

Mam nadzieję, że wkrótce pojawią się one, a tymczasem zachęcam wszystkich, którzy zdecydowali się kupić, napisz w komentarzach zwrotnej swojego doświadczenia. Tylko konstruktywną i uzasadnioną opis. Gwarantujemy: Twój komentarz zostanie zawarte w tym artykule poniżej. Ponadto, jeżeli istnieją zdjęcia i wideo, można napisać do nas

Inne opinie na zaufaniu Internetu jest trudne, ponieważ wszystkie zapytań wyszukiwania Yandex i Google dać strony internetowe, gdzie opinie sami są napisane w bardzo pozytywnych artykułów, więc autorzy mogą być uzasadnione.

Robert Włodarczyk

32 lat Robert Włodarczyk znajomość wykonywanego zawoduTechnik Analityki Medycznej: Wykształcenie zdobyte: Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Praca dla lokalnej społeczności w mieście Lublin

Odkryj mój świat

You may also like...