Zdrowie i Ty

Electricity Saving Box – ceny, gdzie kupić, opinie

oszczędzania energii elektrycznej odbiornika – niewielkie urządzenie, może (w zależności od sprzedawców i reklamowych), aby zmniejszyć koszty energii od 5 do 60%. Wyjaśnienie zasady jego działania dla kupującego są dasuplementye od wyglądzie elektrycznego dość przekonujące. Ale nasz człowiek nie jest tak naiwny, jak 20 lat temu. I zastanawia się: Electricity Saving Box to rozwód lub prawda

.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

W materiałach promocyjnych i instrukcji oszczędność energii Box opisuje mechanizm urządzenia i sposobów jego wykorzystania. Nawet nie można znaleźć tabelę wydajności, pokazując w jakich przypadkach jest to najbardziej skuteczny i gdzie nie może być używany. Mocnym argumentem dla sprzedawców jest to, że świadectwa Electricity Saving Box Europa, Kazachstan, Ukraina i Turcja. Co może być rozwód czy certyfikaty?

Zauważ, że Electricity Saving Box to tylko jedna z marek „ekonomicznie elektrycznej” dostępnych na rynku. Do tej samej kategorii EkoEnerji (Turcja), SmartBoy, elektryczna energia elektryczna oszczędzania energii „Econometr”. Co do zasady, kraj pochodzenia Chiny. Łączy te urządzenia twierdził zasadę działania i skuteczności. Samo dla nich i układu scalonego. Równolegle do obciążenia po metr, ale jak najbardziej zbliżone do niego

EkoEnerji 25 W

osoba Uważny zauważą oszczędność energii Box i jej analogi są jednym częstsze pozycja: producent twierdzi, że oszczędności energii mogą być postrzegane tylko w miejscach o dużych obciążeniach indukcyjnych. I to stwierdzenie jest prawdą.

Pierwsze oznaki, że sprawność oszczędność energii Box jest dasuplementye od prawdy

Oszczędność energii elektrycznej od wielu lat jest światowym trendem. Międzynarodowe korporacje walczą o dokonanie urządzeń zużywających energię tak tanie, jak to możliwe. W tej kwestii istnieją wyspecjalizowane laboratoria. A każda decyzja w zakresie oszczędności energii szybko rozprzestrzenia się wśród producentów i wydaje się w produktach marki. Stąd nasuwa się uzasadnione pytanie: dlaczego nie widzimy analogi Electricity Saving pole karne z Philips, Samsung czy LG

?

„Ekonomiczne” sprzedawane za pośrednictwem wyłącznych dystrybutorów. Jednocześnie, znanych producentów elektrotechniki wolą pracować za pośrednictwem biur regionalnych. Więc mają bezpośredni dostęp do głównych sprzedawców i konsumentów, może zapewnić im informacyjnych, naukowych, technicznych i wsparcia technicznego. Dlaczego producent oszczędność energii Box nie korzysta z tej skutecznego systemu?

Electricity Saving Box

Trzeci punkt jest ocenić skuteczność oszczędność energii Box jest zwykle na podstawie zmiany prądu w obwodzie (bez urządzenia z nim). Wszelkie specjalista powie Ci, że redukcja całkowitego prądu w sieci nadal nie widać wyraźnie na zmniejszenie zużycia energii. Dlaczego nie uruchomić bezpośredni pomiar zużytej energii elektrycznej lub mocy czynnej? Nie stosować taką metodę trudne szacuje oszczędności energii podczas korzystania oszczędność energii Box dla potencjalnych nabywców rozwodowych.

Jeśli wyjaśnienia zasady „ekonomicznie” iść dalej „know-how” i „nieznany efekt”, mówimy o transformacji energii biernej (to nie wpływa na tempo licznik) na aktywny. Energia czynna, w przeciwieństwie do biernej, mogą być wykorzystane do przekształcenia w inne formy energii, która leży u podstaw pracy każdego urządzenia konsumenckiego. Ale każdy fizyk powie, że energia bierna może być wydane jedynie na tworzeniu pól elektromagnetycznych w pojemnościach indukcyjnych (na przykład w uzwojeniach silników). W innych rodzajów energii, aby włączyć nie jest to niemożliwe. Istnieją inne wyjaśnienia-fiction, który łatwo połknięte przez nabywców, którzy chcą zmniejszyć rachunki za energię elektryczną.

Dowód rozwodzie Electricity Saving Box

schemat elektryczny urządzenia jest najlepszym dowodem na reklamę prawda-w-„ekonomicznie”. Dla większości z nich schematu nie mogłem znaleźć. Wyjątkiem jest przyjemny Electricity Saving Box. Jeśli chcesz się z Internetem można znaleźć swoją koncepcję:

I co widzimy? Jest to najczęstsza filtra urządzenie z dwóch kondensatorów z elementarnym prostownika. W broszurach i ustaliliśmy, że w urządzeniu jest również źródłem wyższych harmonicznych, ale w tym schemacie nie jest wykrywany. Wydaje się, że cała konstrukcja jest przeznaczona do zasilania dwie diody LED, które świecą na korpusie instrumentu. – coś w rodzaju mini-światła

tylko warunkowo przydatna rzeczą jest to, że kondensator jest równolegle z siecią. Przy odpowiednim doborze cech tego kondensatora spowoduje to silniki (pralka, lodówka, wentylator, itp), zużywają energię najbardziej reaktywnego do bardziej efektywnego tworzenia pola magnetycznego. Pozwoli to odciążyć lokalnej sieci.

: pomiar zużycia energii elektrycznej, nie reaguje na mocy biernej. Są to „cool” w stosunku do konsumpcji tylko moc czynną, która jest oszczędność energii Box w żaden sposób nie może wpłynąć.

teoria, teoria, ale nie eksperyment moje dowody nie wszystkie wydają się uzasadnione. Dla eksperymentu, nie potrzebują Zderzacz Hadronów, mikroskop elektronowy lub coś innego trudne. Ja połączony różnych urządzeń sieciowych i mierzone zużycie energii za pomocą miernika i bez pracy równoległej „elektrisiti skrzynki seyving”. Potem okazało się, że różnica między zużyciem energii zi bez „gospodarki”. Napięcie na wejściu wynosi 230 woltów.

  • Żarówka 60 W – różnica + 8,2% narastająco
  • grzejnik elektryczny 1000 W – różnica +0,3%
  • świetlówka 11 W – różnica 18,3 procent
  • elektroporator 1100 watów – różnica -3,3%

Tak więc, w większości przypadków, pobór prądu podczas włączania oszczędność energii Box wzrosła. Ale w jednej sprawie, podczas korzystania z urządzenia z potężnym silnikiem, widać małe oszczędności. Prawdopodobne wyjaśnienie charakteru tej gospodarce przytoczyłem powyżej – bardziej wydajny silnik zużywa energię bierną, ale przepływomierz nie jest uważany

.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Jeśli chcesz, możesz spróbować potwierdzić ten wniosek niezależnie. Ale nigdy nie udał się eksperyment na dużą skalę ze względu na potrzebę dużej ilości pomiarów i wystarczająco silny długotrwałego stresu do mojej sieci domowej. Już wiem, że jeśli znacząca różnica i pokaże się, że nie będzie używać oszczędność energii Box. Nowoczesne liczniki energii elektrycznej, który spełnia GOST R 52322 2005, nie powinny być podatne na takie „oszczędność energii Box”.

Dystrybutorzy wielu modeli „ekonomicznie władzy” nalegać, że wzrost efektywności energetycznej urządzeń ze względu na generowanie wyższych harmonicznych. Jak fizyka mówi nam, wyższe harmoniczne nie tylko zmniejsza efektywność silnika i wiele innych urządzeń, ale także znacznie zwiększa straty mocy w rdzeniach magnetycznych. Będzie to szczególnie widoczne na przykładzie lamp fluorescencyjnych.

Teoretycznie takie urządzenia mogą być nawet przyczyną szybkiego awarię lampy energooszczędne. Wynikające z generacji wyższych harmonicznych lokalnych rezonansów są niebezpieczne dla źródeł światła gazowe, ale może spowodować pęknięcie i inne urządzenia. Szczególnie wysokie ryzyko tych ostatnich były „secretariatului” i niskie obciążenie sieci.

A zatem, w niektórych okolicznościach, urządzenie kompensujące wielkość „elektroperedacha” mogą zmniejszyć zużycie energii. Ale, po pierwsze, efekt oszczędności są skąpe, a po drugie, schemat połączeń jest to, że wygrywa się z dostawcą energii elektrycznej, ale nie konsumenta. A ostatnia jest najbardziej bolesne. Realne korzyści z oszczędzania energii elektrycznej Box dostać tylko sprzedawców. Kupują to „innowacyjny” urządzenia w Chinach za 4 $ za sztukę, i sprzedawane nieszczęsnych obywateli dziesięć razy droższe.

Czy istnieje alternatywa do oszczędzania energii elektrycznej Box?

Jest, i to jest dobrze znane. Trzymać się zasad oszczędzania energii elektrycznej:

  1. Odłącz nieużywane urządzenia. Zawsze należy pamiętać hasłem „Leaving wyłączyć światło!” Długo nie trzymać urządzenia w trybie czuwania. Jeśli nie będzie musiał w następnej pół godziny, należy odłączyć je od sieci. Drukarka, kuchenka mikrofalowa, komputer, itd. W trybie czuwania zużywają energię elektryczną również, choć w znacznie mniejszych ilościach.
  2. Przy zakupie nowych urządzeń elektrycznych należy zwrócić uwagę na ich efektywność energetyczną. Jest ona oznaczona literami alfabetu angielskiego. Co to jest list bliżej początku alfabetu lub więcej są litery „A” i plusy za nimi, tym lepiej.
  3. W przypadku korzystania z energii elektrycznej do ogrzewania (lub chłodzenia) swoich domach, dbać o izolacyjności akustycznej okien i drzwi. Uwaga możliwych źródeł utratą ciepła z mieszkania lub domu.

redukcja kosztów energii w swoje ręce, i nie daj się zwieść przez sprzedawców rozwodowych Electricity Saving Box.

Mateusz Michalak

44 lat Mateusz Michalak wykonuje zawódHigienistka Dentystyczna: Wykształcenie zdobyte: Uniwersytet Medyczny w Łodzi Cykl wspaniałych artykułów do prasy w mieście Wrocław

Miejsce dla Ciebie

You may also like...