Categories
Aktualności

Dynamite – zgryz aktywatoropinie, cena, gdzie kupić, oryginalny, czy warto?

[Głosów:    Average: /5]

Dynamit silny aktywator gryzienie, więc chwycić Dynamite połowowego i nie bać się kar i rybinspektora. Po tym wszystkim, jest to produkt włoski produkowane na bazie feromonów, przez prawo zajmuje jedno z czołowych miejsc wśród wabiące.

Wędkarstwo z Dynamite aktywatora gryzącym EFFECT przyczynia się do procesu podniecenia i radości miłośników zewnątrz.

Historia tworzenia Dynamite

Podstawą doskonałej pracy są biologiczne substancje czynne – feromony, które są przydzielone do każdego żywego organizmu. Chociaż dotyczy to wszystkich rodzajów mieszkańców morskich i rzecznych. Zwiększa metabolizm, ryba czuje się silny głód, zbierając w stadach, przejdź do hak lub przynęty.
Substancja ta została syntetyzowane przez włoskich naukowców w 2011 roku kierował rozwojem dr Andy Moore. Skład chemiczny i własności związku, zgodnie z naturalnym odpowiednikiem.

Następnie przy użyciu syntetyzowanych substancji rozpoczęto produkcję wabiącego pod nazwą dynamitu. Oparty na syntetycznych feromonów, skoncentrowany olejek eteryczny. Każda torebka zawiera metalizowaną 5 ml, z których każda paczka zawiera 5 pakietów.

Nasi ludzie wyczerpane przez podróbki dbać o problemie. Taki silny wpływ na Dynamite ryb – oszustwo, czy nie? Rybacy, którzy używali tego aktywatora, odpowie jednoznacznie. Prace ogłuszania jest oparta na działaniu feromonów, które zmuszają ryby do aktywnego karmić, i gromadzą się w dużych szkołach.

Kompozycja atraktant Dynamit

kompozycja aktywatora jest zrównoważona i zawiera następujące substancje:

  • spoiwa jest zastosowanie mączki rybnej;
  • daje zapach i smak, różnego rodzaju dodatki cukiernicze
  • różnych olejków eterycznych zwabić zdobycz
  • i oczywiście feromony działające na ryby jak waleriany na koty.

Bilans każdego składnika i działanie cieczy – w tym przypadku sukces każdego połowu uwalnianiu. Takie właściwości pozwalają zwabić ryby z odległych miejsc. Idąc od wszystkich miejscach działania substancji, ona wpada do przynęty. Nie zapomnij zrobić przynętę z wabiącego, udanego połowu cię bezpiecznie.

Jak używać aktywatora kęs Dynamite

wędkarstwo EFEKT Dynamite, używać zawsze i wszędzie. Ale istnieją pewne subtelności, które trzeba znać.

Uwaga podróbek, należy pamiętać, atraktant ten jest wytwarzany tylko w postaci ciekłej w 5 opakowania w opakowaniu metalizowany. Do umieszczenia w gotowej mieszanki przestrzegać proporcji. Jedna saszetka rozcieńczono w gotowym przynęty, o masie 2 kg, maksymalnie 2,5 kg. przynęty można użyć własnych, preparaty przechowywania zakupionych.

Teraz idzie na ryby, można podjąć suchej mieszanki z aktywatorem. Na stawie i rozcieńczyć go z wody rzecznej i zwabić miejsce.

W zimnych porach roku, można zastosować środek wabiący czystego zwilżyć przynęty lub przynęty. W tym celu rozcieńcza się saszetki w 200 ml wody ze zbiornika. W tym czasie ryba kocha przynęty zwierzęce i przynęty, więc za pomocą tej metody, zbiornik będzie pełen ryb. Najważniejsze -. Nie odwrócić szklankę i wlej mieszankę, w tym przypadku, nie będą gryźć

Kiedy, gdzie i kto łowić Dynamite

Chwytanie, z pomocą tej substancji może być niemal dowolny ryby na każdym zbiorniku wodnym. To może być morze, rzeka, jezioro – wszędzie będzie sukcesem i najbardziej pożądanych trofeów. Nie zależne drapieżnik lub ciche ryba zawsze znajdzie swój hak lub tee.

Ważne jest, aby dokonać tego wabiącego, przechodząc do rzeki z silnym prądem. W tym przypadku jeden pakiet nie wystarczy. Aby zapisać w tym przypadku, to lepiej zrobić przynętę z pomocą drobnych worków, metoda ta pozwoli Ci szybko oczyścić przynętę. Można użyć metody zwilżania przynęty lub przynęty.

W wodzie stojącej lub stawów z powolnym pobór prądu jest niewielki. Należy pamiętać o prawidłowym wprowadzeniu pokarmów uzupełniających. Ale w każdym razie, jedna saszetka wystarcza. 5 – 7 udanych połowów w każdym razie

Podsumowując główne punkty

Na ryby, należy wziąć torbę dynamitu.

Making przynętę, zachować proporcje każdej substancji. Pamiętaj – wykonanie niewystarczająca ilość, nie będzie zwabić rybę do siebie, a co nadmierną ilość. – Bądź aktywny ryby, ale nie zwracając uwagę na haku

Uwaga podróbek, należy pamiętać, środek wabiący jest wytwarzany tylko w postaci ciekłej, pakiet 5 torebkach. Kup jakości produkt z zaufanych sprzedawców, udany połów będą dostarczane.

About Emilia Nowak
49 lat Emilia Nowak specjalista w dziedzinieTechnik Ortopeda: Wykształcenie zdobyte: Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego Praca dla lokalnej społeczności w mieście Katowice

Tutaj polecana strona

49 lat Emilia Nowak specjalista w dziedzinieTechnik Ortopeda: Wykształcenie zdobyte: Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego Praca dla lokalnej społeczności w mieście Katowice

Tutaj polecana strona

By Emilia Nowak

49 lat Emilia Nowak specjalista w dziedzinieTechnik Ortopeda: Wykształcenie zdobyte: Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego Praca dla lokalnej społeczności w mieście Katowice

Tutaj polecana strona