Dynamite – zgryz aktywatoropinie, cena, gdzie kupić, oryginalny, czy warto?

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Dynamit silny aktywator gryzienie, więc chwycić Dynamite połowowego i nie bać się kar i rybinspektora. Po tym wszystkim, jest to produkt włoski produkowane na bazie feromonów, przez prawo zajmuje jedno z czołowych miejsc wśród wabiące.

Wędkarstwo z Dynamite aktywatora gryzącym EFFECT przyczynia się do procesu podniecenia i radości miłośników zewnątrz.

Historia tworzenia Dynamite

Podstawą doskonałej pracy są biologiczne substancje czynne – feromony, które są przydzielone do każdego żywego organizmu. Chociaż dotyczy to wszystkich rodzajów mieszkańców morskich i rzecznych. Zwiększa metabolizm, ryba czuje się silny głód, zbierając w stadach, przejdź do hak lub przynęty.
Substancja ta została syntetyzowane przez włoskich naukowców w 2011 roku kierował rozwojem dr Andy Moore. Skład chemiczny i własności związku, zgodnie z naturalnym odpowiednikiem.

ppe gdget iphone1 1 Dynamite   zgryz aktywatoropinie, cena, gdzie kupić, oryginalny, czy warto? Następnie przy użyciu syntetyzowanych substancji rozpoczęto produkcję wabiącego pod nazwą dynamitu. Oparty na syntetycznych feromonów, skoncentrowany olejek eteryczny. Każda torebka zawiera metalizowaną 5 ml, z których każda paczka zawiera 5 pakietów.

Nasi ludzie wyczerpane przez podróbki dbać o problemie. Taki silny wpływ na Dynamite ryb – oszustwo, czy nie? Rybacy, którzy używali tego aktywatora, odpowie jednoznacznie. Prace ogłuszania jest oparta na działaniu feromonów, które zmuszają ryby do aktywnego karmić, i gromadzą się w dużych szkołach.

Kompozycja atraktant Dynamit

kompozycja aktywatora jest zrównoważona i zawiera następujące substancje:

  • spoiwa jest zastosowanie mączki rybnej;
  • daje zapach i smak, różnego rodzaju dodatki cukiernicze
  • różnych olejków eterycznych zwabić zdobycz
  • i oczywiście feromony działające na ryby jak waleriany na koty.

Bilans każdego składnika i działanie cieczy – w tym przypadku sukces każdego połowu uwalnianiu. Takie właściwości pozwalają zwabić ryby z odległych miejsc. Idąc od wszystkich miejscach działania substancji, ona wpada do przynęty. Nie zapomnij zrobić przynętę z wabiącego, udanego połowu cię bezpiecznie.

--->>  Cyto Forte - negatywne komentarze, opinie, ceny, oficjalna strona

Jak używać aktywatora kęs Dynamite

wędkarstwo EFEKT Dynamite, używać zawsze i wszędzie. Ale istnieją pewne subtelności, które trzeba znać.

ppe rotherpy rt1 Dynamite   zgryz aktywatoropinie, cena, gdzie kupić, oryginalny, czy warto? Uwaga podróbek, należy pamiętać, atraktant ten jest wytwarzany tylko w postaci ciekłej w 5 opakowania w opakowaniu metalizowany. Do umieszczenia w gotowej mieszanki przestrzegać proporcji. Jedna saszetka rozcieńczono w gotowym przynęty, o masie 2 kg, maksymalnie 2,5 kg. przynęty można użyć własnych, preparaty przechowywania zakupionych.

Teraz idzie na ryby, można podjąć suchej mieszanki z aktywatorem. Na stawie i rozcieńczyć go z wody rzecznej i zwabić miejsce.

W zimnych porach roku, można zastosować środek wabiący czystego zwilżyć przynęty lub przynęty. W tym celu rozcieńcza się saszetki w 200 ml wody ze zbiornika. W tym czasie ryba kocha przynęty zwierzęce i przynęty, więc za pomocą tej metody, zbiornik będzie pełen ryb. Najważniejsze -. Nie odwrócić szklankę i wlej mieszankę, w tym przypadku, nie będą gryźć

Kiedy, gdzie i kto łowić Dynamite

Chwytanie, z pomocą tej substancji może być niemal dowolny ryby na każdym zbiorniku wodnym. To może być morze, rzeka, jezioro – wszędzie będzie sukcesem i najbardziej pożądanych trofeów. Nie zależne drapieżnik lub ciche ryba zawsze znajdzie swój hak lub tee.

Ważne jest, aby dokonać tego wabiącego, przechodząc do rzeki z silnym prądem. W tym przypadku jeden pakiet nie wystarczy. Aby zapisać w tym przypadku, to lepiej zrobić przynętę z pomocą drobnych worków, metoda ta pozwoli Ci szybko oczyścić przynętę. Można użyć metody zwilżania przynęty lub przynęty.

W wodzie stojącej lub stawów z powolnym pobór prądu jest niewielki. Należy pamiętać o prawidłowym wprowadzeniu pokarmów uzupełniających. Ale w każdym razie, jedna saszetka wystarcza. 5 – 7 udanych połowów w każdym razie

Podsumowując główne punkty

Na ryby, należy wziąć torbę dynamitu.

Making przynętę, zachować proporcje każdej substancji. Pamiętaj – wykonanie niewystarczająca ilość, nie będzie zwabić rybę do siebie, a co nadmierną ilość. – Bądź aktywny ryby, ale nie zwracając uwagę na haku

--->>  MultiSlim - cena, kup teraz, gdzie kupić, komentarze

Uwaga podróbek, należy pamiętać, środek wabiący jest wytwarzany tylko w postaci ciekłej, pakiet 5 torebkach. Kup jakości produkt z zaufanych sprzedawców, udany połów będą dostarczane.

Adrianna Loszynska
O Adrianna Loszynska 206 artykułów
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.

211 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*