Piękno

Bustelle – opinie, komentarze i cen, jak to działa?

Kultura masowa nie jest szczególnie przeszkadza myśleć o kobiecej urody. To proste: Duże piersi – co de najważniejszą rzecz w kobiecie. Nie będziemy wchodzić w dyskusję na temat różnorodności kobiecej urody i prymitywizm tego podejścia. W końcu, jest czysto osobista sprawa. A jeśli ona zdecyduje się rozszerzyć jej piersi jest jej prawo. Ale czy to możliwe, aby osiągnąć podobny cel, bez operacji, stosując krem ​​APSIS?

slogany Oszałamiająca reklamowe Bustelle

To jest po prostu niesamowite początek: “Zalecany NTN, STS i pierwszy kanał”

Natychmiast usunąć poziomu grupy docelowej, która przeznaczona jest to. „telewizja jest wysoce zalecane!” Em> – ten argument nie kłócić. To nie jest pewne badania naukowe i wyniki badań klinicznych i telewizor!

Oczywiście, to stwierdzenie bezpodstawne. Tak więc sytuacja jest dwojaki: z jednej strony, rozumiem, że zalecenia te nie istnieją, a z drugiej strony, to jest głupi, aby to udowodnić. Bo nawet jeśli te kanały naprawdę poleca ten krem, nie świadczą na jego korzyść.

Reszta tezy nie mniej wspaniałe: „Make piersi kwestia dumy!” Em> – po prostu w porządku. Jak można być dumnym z cudzego osiągnięcia?

Jeśli pierś jest dobre na początku, że to z powodu genetyki. Jeśli piersi stają się niesamowity wygląd po kremie, to dlatego, że od producentów. Ale właściciel biust do dumy? Ogólnie rzecz biorąc, osiągnięciem jest dyskusyjna.

Bustelle odnawia komórki

Potem następuje próba dodać trochę „nauki”. Wśród innych obietnic, dowiadujemy się, że Bustelle “powoduje aktualizację komórek sutka” .

Ważne ogłoszenie dla marketerów Bustelle: proces odnowy komórek w naszym organizmie działają bez nich. Więc komórki skóry są całkowicie odnowione w ciągu około 2-3 tygodni. I krem ​​na tych procesach nie ma znaczenia.

Wszystkie powyższe stwarza wrażenie, że sprzedawcy z kremowym Apsis pewno IQ swoich klientów nieco mniejsze niż Sparrow. A oni bezkrytycznie wierzyć telewizora i zdolny do rozważenia duże piersi jak jego osobiste osiągnięcia.

Jak to zwiększa piersi?

Opis ten ujawnia zasadę działania kremu do powiększania piersi. Okazuje się, że tajemnica jest w fitoestrogenów -. „skutecznym analogiem żeńskich hormonów”

Na pierwszy rzut oka wszystko w porządku. Estrogen faktycznie promuje rozwój gruczołów sutkowych – Przeprowadzanie jest naturalnym analogiem pochodzenia roślinnego i wszystko, owinąć! Ale to tylko na pierwszy rzut oka.

W rzeczywistości, nikt nie zwiększa klatkę piersiową, po prostu pompuje organizmowi estrogenów. Będzie to prowadzić do zaburzeń hormonalnych i strasznych skutków ubocznych. – na przykład, będzie zwiększać ryzyko nowotworów złośliwych

Producenci Kremy zastrzeżeniu piersi, które mają znaleźć idealne rozwiązanie. Jest to fitoestrogeny – to jest jak estrogen, naturalne i bezpieczne. Fitoestrogenów występuje w jabłkach i pszenicy, soi i marchewki w piwie, w większości z tych kremów do powiększania piersi.

Dlaczego fitoestrogeny zwiększa piersi

Najpierw . Jak pocieranie fitoestrogenów na skórze może spowodować, że ciało, aby zwiększyć wzrost gruczołów sutkowych? Nawet jeśli fitoestrogeny może zwiększyć piersi (choć nie jest), krem ​​musiałby jeść na śniadanie, nie utrzeć im swój biust.

Po drugie . Cytat Wikipedia:

 • „Obecnie wykazano, że te obawy, które są związane z hipotezą, że fitoestrogeny może posiadać pewne właściwości te estrogeny lub być modulatorami receptorów estrogenowych w ludzkim organizmie, są bez podłoża.”
 • Taki wniosek jest wykonany na podstawie badań klinicznych, Stroma i Busino, która została przeprowadzona w 200Bustelle i Bustelle999.

  Morał: the fitoestrogeny nie jest taka sama jak estrogen. To nie ma wpływu na rozwój gruczołów sutkowych. A jeśli nagle zaczął wpływu, byłoby dowodem zmiany poziomu hormonów w organizmie. I to obiecują liczne problemy zdrowotne.

  Prawdziwe opinie o kremowym Bustelle

  Okazuje się, z punktu widzenia nauki krem ​​z piersi fitoestrogenu nie wzrośnie. Teoria ta znajduje potwierdzenie w praktyce. Opinie prawdziwych ludzi na Usovice

  Podstawowym założeniem sprzężenia zwrotnego jest prosta: krem ​​ma sensu – to powszechne oszustwo. 3 wyróżnienia, prawdopodobnie pozostawione przez fundusze sprzedawców, ogólny obraz nie ulega zmianie. Średnia ocena wynik Bustelle.94 mówi sama za siebie.

  Wśród wymienionych zalet nawilża czasem. Ale to z pewnością nie jest wynikiem, że spodziewam się, kupując krem ​​do powiększania piersi.

  Streszczenie Bustelle

  Krem do powiększania piersi Apsis – bezużytecznym narzędziem. Wiele reklam tez śmieszne: fitoestrogeny zwiększa piersi. On nie może wpływać na organizm w zasadzie, jeśli stosuje się go na skórę i nie spożywane doustnie.

  zadowolony z witryny internetowej „Ottovich”, gdzie można zobaczyć dziesiątki prawdziwych użytkowników. Potwierdzają one, że Apsis -. Regularnego nawilżający, który jest sprzedawany pod płaszczykiem środków na powiększenie piersi

Jerzy Wróblewski

44 lat Jerzy Wróblewski specjalista w dziedzinieTechnik Elektroradiolog:Praca na uczelni - Gdański Uniwersytet Medyczny dało wiele inspiracji Białystok

Miejsce dla Ciebie

You may also like...