Potencja

Acai Berry – cena, gdzie kupić, jak to działa, gdzie go kupić

Co to jest Acai Berry?

Acai jest winogron, jak owoce, który jest znany również jako pożywienie ze względu na jego różne korzyści dla zdrowia, to stosuje się do leczenia kilku komplikacje medyczne, takie jak utrata wagi, zapalenie stawów, zaburzenia erekcji, raka, wysoki poziom cholesterolu, detoksykacji jako oraz poprawy ogólnego stanu zdrowia. Jest dobrym źródłem błonnika, zdrowych tłuszczów i przeciwutleniaczy. Sprzedawane są w formie mrożonej miazgi, soku, kapsułek i proszku i jest reklamowany jako najbardziej skuteczny suplement diety.

Gdzie Czy Acai Berry Come From?

Acai Berry rośnie na drzewie palmy Acai; to jest starożytna owoc, który znajduje się w Ameryce Środkowej i Ameryce Południowej. Można go również znaleźć w takich krajach jak Brazylia i Belize. Ma jedno ziarno i ma charakterystyczny fioletowy kolorze czarnym. Owoc wymaga wilgotnego środowiska, takie jak bagna, aby rozwijać. Przez tysiące lat, lasów deszczowych Amazonii został growingAcai Berry.

Jakie są możliwe korzyści zdrowotne?

Według badań, Acai Berry jest bogaty w antocyjany, które są formą przeciwutleniacz roślinnego, który ma zdolność do obniżania poziomu cholesterolu we krwi. Ponieważ jest to pożywienie może pomóc stracić i utrzymać wagę. Nowoczesne kosmetyki używać oleju acai, ponieważ zawiera przeciwutleniacze, które mogą dać zdrowy blask skóry. Jest to optymalne dla utrzymania układu pokarmowego czyste; ten Berry ma potężne zdolności detoksykacji i jest tradycyjnym źródłem błonnika pokarmowego. Acai jest bogata w kwas elagowy i witaminy C, które hamują wzrost raka. Badania wykazują, że związki polifenolowe ekstrahowane z Acai zniszczone raka proliferacji komórek o 56 do 86%.

Jakie są Negatywy i efekty uboczne Acai Berry?

Należy unikać tego owocu, jeśli jesteś wrażliwy na acai lub mają pyłek allergies.Acai Berry może powodować pewne skutki uboczne, takie jak biegunka, nudności, bóle brzucha ból, jak również reakcja alergiczna s.

Nadmiar niczego powoduje działania uboczne; trzeba wziąć jagody Acai z umiarem, aby uniknąć tych skutków ubocznych.

Zalecane dawkowanie i harmonogram Acai Berry

kilka postaci dawkowania, są one dostępne w postaci proszków, soki, kapsułki, kremy, płyny kosmetyczne i cieczy. Zalecane dawkowanie to zazwyczaj kapsuły 1000 mg raz lub dwa razy dziennie z jedzeniem.

sok Acai może być przyjmowany dwa razy dziennie, raz, kiedy budzisz się i raz przed pójściem spać, około 2 uncje dziennie.

Acai Berry suplementy

Istnieje wiele produktów na rynku, które twierdzi, że zawiera Acai jagody, które daje kapsułka 1500 mg czystego, liofilizowanego proszku Acai.

Acai Berry Interakcje

Take acai berry uzupełnienie po konsultacji z lekarzem. To może wchodzić w interakcje z lekami, w tym przeciwbólowego NLPZ (niesteroidowe suplementy przeciwzapalne), takie jak Aleve lub ibuprofen.

Wniosek AcaiBerry

jagody Acai dostarczenie antyoksydantów i innych ważnych składników odżywczych, które są kluczowe dla zdrowia. Acai mogą być spożywane w stanie surowym, napojów takich jak sok, w postaci tabletek, napoje energetyczne i koktajli. Przed zastosowaniem suplementu acai, jeśli jesteś już przyjmowanie niektórych innych leków należy skonsultować się z lekarzem.

Podobne posty

  • Gdybym poprosił Cię, co twój ulubiony warzyw było, prawie na pewno nie odpowiedzieć „buraki”. Nawet jeśli poprosiłem … Czytaj więcej
  • Jeśli było zadać mi pytanie: „W jaki sposób Epimedium Extract pomóc mężczyznom z zaburzeniami wzwodu?” Chciałbym odpowiedzieć … Przeczytaj więcej
  • kwas chlorogenowy (CGA) Popularność i UsesThere kilka kawałków marketingu twierdzą, że „ekstraktu kawy zielonej” … Czytaj więcej

Aleksandra Szulc

27 lat Aleksandra Szulc pracuje jakoOpiekunka Dziecięca:Praca na uczelni - Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu Praca dla lokalnej społeczności w mieście Szczecin

Znajdziesz ciekawe informacje

You may also like...